Clubavond op Vrijdag en Zondag vanaf 20u in Cafe Refuge Zimmerplein Lier

De nieuwe maatregelen vanaf 1 september 2021: Voor Professionele horeca-activiteiten gelden nu geen beperkingen meer op openings- en sluitingsuren, aantal personen per tafel, afstand tussen tafelgezelschappen, terrassen, geluidsniveau en bediening aan de bar. Ook de verplichting om enkel zitplaatsen te voorzien vervalt. Voor verplaatsingen binnen een horecazaak blijft de mondmaskerplicht gelden. Activiteiten in georganiseerd verband: geen beperkingen meer voor activiteiten in georganiseerd verband, in bijzonder georganiseerd door een club of vereniging.

Andere maatregelen zijn het aanpassen van de statuten van onze club: Het college van Burgemeester en Schepenen besliste om de vereniging S.K. Zimmertoren te erkennen als socio-culturele vereniging. Voordien een erkende Lierse sportclub.